Představujeme vám škrabací sloupky s odpočívadlem - dokonalým místem pro vaše domácí mazlíčky, kde si budou moci užít zábavu, odpočinek a zdravé obrušování drápků. viac
Škrabadlo je potažené jemným dlouhovlasým plyšem, který poskytuje vaší kočce příjemný a měkký povrch pro odpočinek i hru. Sloupky jsou omotány kvalitním přírodním sisalem, ideálním pro obrušování drápků. Materiál: sisal (ø 6 mm) a dlouhovlasý plyš (polyester) s hustotou 480 g/m², který je odolný a příjemný na dotek. Rozměry základny jsou 36 x 36 cm, výška škrabadla je 62 cm, a průměr sloupku činí 8 cm. Moderní černobílá kombinace barvy perfektně ladí s jakýmkoli interiérem a dává škrabadlu
| Barva |
|
|---|---|
| Velikost | 36x36x62 cm |
| Výška | 62 cm |
| Rozměry základny | 36x36 cm |
| Max váha kočky | 5 kg |
| Vhodné pro několik koček | NE |
| Návod k montáži | ANO |
| Průměrná doba sestavení | 20 min |
| Průměr sloupků | 8 cm |




